Upozornění na starší nabídku práce

Prohlížíte si nabídku práce, která je již starší a nemůžeme tak zaručit její aktuálnost.

Podívejte se na novější nabídky práce ZDE.

Uklízeč/ka
Svitavy

NÁPLŇ PRÁCE: pracovní doba 15-19h
POŽADAVKY: schopnost pracovat se zabezpečovacím systémem (kódování budovy)
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování a penzijní připojištění, možnost změny PP na dobu neurčitou
KONTAKT: osobně (po tel. domluvě), telefonicky, e-mailem

Zkuste i další nabídky práce v okolí:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Střední zdravotnická škola, Svitavy, Purkyňova 256
Okres Svitavy
Odvětví práce
Pracovní pozice Uklízeč/ka
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 8 535 Kč Kč/měsíc
Nabídka přidána: 23. 7. 2020
Pracovní pozice aktivní

Kontaktovat zaměstnavatele

Střední zdravotnická škola, Svitavy, Purkyňova 256
Střední zdravotnická škola, Svitavy, Purkyňova 256, Svitavy, Purkyňova /
  • Kontaktní osoba: Milena Janoušková
  • Telefon: 461533053, 702286744
  • E-mail: janousko@szs.svitavy.cz
Svitavy - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Uklízeč/ka ve městě Svitavy? Pošlete svůj životopis firmě Střední zdravotnická škola, Svitavy, Purkyňova 256 ještě dnes.