Úklid banky - cca 4,5 hodiny týdně - fixní odměna 2 500 Kč / měsíc (Třebíč)
Třebíč

Náplň práce: úklid kanceláří, společných prostor, sociálního zařízení a výloh.

Činnost se vykonává 3x týdně (pondělí, středa, pátek), práce trvá cca 1 - 2 hodiny a probíhá kdykoliv v čase mezi 06.00 - 08.00 (než se otevře pobočka banky).

Činnost na DPP.

Požadujeme: dlouhodobou spolupráci a pečlivost.

Okamžitý nástup.

Místo výkonu práce: Třebíč

Detaily o pracovním místě:
Firma: HPF CleanCat s.r.o.
Okres Třebíč
Odvětví práce Jiné,Manuální práce,Úklid
Pracovní pozice Úklid banky - cca 4,5 hodiny týdně - fixní odměna 2 500 Kč / měsíc (Třebíč)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 2 500 Kč/měs.
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Třebíč - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Úklid banky - cca 4,5 hodiny týdně - fixní odměna 2 500 Kč / měsíc (Třebíč) ve městě Třebíč? Pošlete svůj životopis firmě HPF CleanCat s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Třebíč - Jiné,Manuální práce,Úklid
Třebíč - nejbližší úřady práce