Úklid banky - 3x týdně - fixní odměna 2 000 Kč / měsíc (Kladno)
Kladno, Kladno

Náplň práce: úklid kanceláří, společných prostor prostor, sociálního zařízení a výloh.

Činnost se vykonává 3x týdně (podmínkou: pondělí, středa, pátek), práce trvá cca 2 hodiny a probíhá v čase mezi 06.00 - 08.00 (než se otevře pobočka banky).

Činnost na DPP.

Požadujeme: dlouhodobou spolupráci a pečlivost.

Okamžitý nástup.

Místo výkonu práce: Kladno

Zkuste i další nabídky práce v okolí:
Detaily o pracovním místě:
Firma: HPF CleanCat s.r.o.
Okres Kladno
Odvětví práce Jiné,Manuální práce,Úklid
Pracovní pozice Úklid banky - 3x týdně - fixní odměna 2 000 Kč / měsíc (Kladno)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 2 000 Kč
Nabídka přidána: 10. 2. 2021
Odpovědět na inzerát    10 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

Kladno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Úklid banky - 3x týdně - fixní odměna 2 000 Kč / měsíc (Kladno) ve městě Kladno? Pošlete svůj životopis firmě HPF CleanCat s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Kladno - Jiné,Manuální práce,Úklid

Hledáte brigády v Kladno? Podívejte se na všechy aktuální brigády a možnosti přivýdělků.