Údržbáři

Kutná Hora, Zruč nad Sázavou
  • Směnnost: Dvousměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    - Podnikové stravování
    - Dovolená navíc
    - Jiné výhody
  • Požadovaná dovednost:
    - Práce s PC
    - Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Nabízená mzda: 29 000 - 30 000 Kč/měsíc

Kvalifikační požadavky:
- SŠ/SOU - vzdělání technického směru,
- praxe v oblasti údržby výhodou, ne však podmínkou,
- specializace elektrikář, vyhláška č.50/1978 Sb. § 6-10, malíř/zedník /instalatér výhodou, ne však podmínkou.

Další požadavky:
- zájem o dlouhodobou spolupráci,
- pracovní nadšení, flexibilita, samostatnost,
- všestranná technická a manuální zručnost,
- trestní bezúhonnost,
- řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič,
- uživatelská znalost PC.

Náplň práce:
- odpovědnost za údržbu budovy a vnitřních prostor,
- odpovědnost za bezproblémový chod technického zařízení,
- zajištění drobných stavebních oprav a údržbářských prací.

Pracovní doba: pondělí - pátek , ranní 7,00 -15,30hod., odpolední 10,30 - 19,00hod.

Zaměstnanecké výhody: nabízíme zázemí stabilní společnosti, zaměstnanecké benefity- příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené.

V případě zájmu pište na níže uvedený email nebo volejte pondělí - pátek 7,00 - 15,30hod. Kamila Filipová, personalista, Petra Burdová MBA, vedoucí provozního úseku , .

Mapa umístění pracoviště:
Detaily o pracovním místě:
Firma: Centrin CZ s.r.o.
Lokalita: Zruč nad Sázavou
Pracovní pozice: Údržbáři
Směnnost práce Dvousměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 29 000 Kč - 30 000 Kč
Nabídka přidána: 3. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    17 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Zruč nad Sázavou - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Údržbáři ve městě Zruč nad Sázavou? Pošlete svůj životopis firmě Centrin CZ s.r.o. ještě dnes.