ÚDRŽBÁŘ, SVÁŘEČ – BRIGÁDA (VHODNÉ PRO DŮCHODCE)
Loštice, Loštice

Máte šikovné ruce a umíte svařovat?

 • Nechcete sedět doma? 
 • Rád/a si přivyděláte nějakou tu korunu?
 • Pojďte nám pomoci s údržbou strojů, zařízení nebo budov v provozech ZLKL!

  Všechno potřebné od nás dostanete. Časově se domluvíme, můžete chodit pravidelně některé dny nebo se vždycky dopředu dohodnete s vedoucím údržby, jak bude potřeba. Přijďte se domluvit buď osobně na pobočku Palackého 797 (bývalý provoz JD tvarůžkáren, personální oddělení) denně mezi 7 a 15 hod nebo zavolejte na 731 453 854. 

  Pokud máte k dispozici životopis, můžete ho poslat na martina.brazdilova@zlk.cz.

  Svařovna


  JAK TO U NÁS FUNGUJE?

  Zákazníci, objednávající na naší svařovně, dostávají vždy perfektně svařené díly a výrobky, které pak použijí při výrobě vlastních produktů. Našim cílem je dodávat ve 100% kvalitě, proto tvoříme tým z profesionálů – šikovné ruce a znalost oboru umíme ocenit. Zároveň dáváme prostor pro růst a zdokonalení, takže nastoupit k nám může i čerstvý absolvent. U nás můžete svařovat ručně, nebo obsluhovat svařovací automaty a robotizovaná svařovací pracoviště. Svařujeme v ochranné atmosféře MIG/MAG, v ochranné atmosféře inertního plynu TIG, technologií CMT – svařování MIG/MAG s krátkým obloukem.

  Produkujeme ve velkých i menších sériích, některé opakovaně, některé nárazově. Svařovna také dodává díly pro světový unikát, kterým je vozidlo pro vozíčkáře ELBEE. Vyrábíme ho v sesterské firmě Elbee Mobility. Pracujeme na jednu až tři směny, podle konkrétního pracoviště a aktuálního množství zakázek. Všichni svářeči jsou pravidelně školeni a dbáme na řádnou obnovu platnosti svářečských průkazů.

  Zkuste i další nabídky práce v okolí:
  Detaily o pracovním místě:
  Firma: ZLKL
  Okres Loštice
  Odvětví práce
  Pracovní pozice ÚDRŽBÁŘ, SVÁŘEČ – BRIGÁDA (VHODNÉ PRO DŮCHODCE)
  Nástup do práce od: IHNED
  Nabízená mzda: neuvedeno
  Nabídka přidána: 27. 9. 2020
  Pracovní pozice aktivní
  Odpovědět na inzerát    10 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.

  Zajímavé nabídky práce v okolí:
  Loštice - Nabídka práce v okolních lokalitách
  Zaujala Vás nabídka práce na pozici ÚDRŽBÁŘ, SVÁŘEČ – BRIGÁDA (VHODNÉ PRO DŮCHODCE) ve městě Loštice? Pošlete svůj životopis firmě ZLKL ještě dnes.
  Podívejte se i na další nabídky práce:
  Loštice - nejbližší úřady práce