Údržbář (M/Ž) - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20 000 Kč, mzda 35 000 Kč
Jihlava

Informace
Hledáte stabilní práci, kde dostanete mzdu vždy včas? Přidejte se k přední české společnosti zabývající se bezpečnostní, údržbou a technologiemi!

Náplň práce:

• Správa technologií včetně údržby (drobné dílčí práce)

• Celková správa a údržba nemovitosti včetně elektroinstalace

Požadavky:

• Držitel platného osvědčení Vyhl. 50/78Sb., minimálně §5 (nebo elektrotechnické vzdělání) – výhodou

• Orientace v technických parametrech spravovaných objektů a jednotlivých technologiích (VZT, elektro, PO, EPS, OTK)

• Trestní bezúhonnost

Nabízíme:

• Mzdu 35 000 Kč

• NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20 000 Kč

• Možnost uplatnění svých dovedností a invence v prostředí moderního objektu

• Zvýhodněné volání O2

• MultiSport kartu

• Pracovní poměr na dobu neurčitou

• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv

• Příspěvek na stravování

• Výroční odměny

Nástup Ihned

Kontakt:

Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.
Co od vás očekáváme

Co vám nabízíme

Detaily o pracovním místě:
Firma: Mark2 Corporation Czech, a.s.
Okres Jihlava
Odvětví práce Řemeslné a pomocné práce
Pracovní pozice Údržbář (M/Ž) - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20 000 Kč, mzda 35 000 Kč
Směnnost práce Plný
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35 000 Kč - 35 000 Kč měsíčně
Nabídka přidána: 26. 11. 2021
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Vyučen
Odpovědět na inzerát    5 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Jihlava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Údržbář (M/Ž) - NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 20 000 Kč, mzda 35 000 Kč ve městě Jihlava? Pošlete svůj životopis firmě Mark2 Corporation Czech, a.s. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Jihlava - Řemeslné a pomocné práce
Jihlava - nejbližší úřady práce