ÚDRŽBÁŘ l ELEKTRO l NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK
Královéhradecký kraj, Hradec Králové

POPIS POZICE:
Máte vystudované elektro? Vlastníte vyhlášku a hledáte jistotu a stabilitu?

Tak hledáme právě VÁS - šikovné ELEKTRO MECHANIKY do HRADCE KRÁLOVÉ!!

Čeká Vás:

- preventivní údržba
- zajištění plynulého chodu výrobních zařízení
- oprava a údržba na výrobních strojích a linkách

Pošlete nám svůj životopis a řekneme Vám více!

BENEFITY:
- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování
- zaměstnanecké bonusy
- příspěvek na penzijní připojištění
- systém Cafeterie
- jazykové vzdělávání

POŽADAVKY:
- technické vzdělání - směr elektro
- vyhláška 50/1978 Sb. § 6
- zkušenosti na podobné pozici výhodou
- manuální zručnost
- spolehlivost
- ochota pracovat v nepřetržitém provozu
- nástup možný IHNED

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Hradec Králové
Pracovní pozice ÚDRŽBÁŘ l ELEKTRO l NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 25 000 Kč - 30 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 19. 5. 2022
Odpovědět na inzerát    13 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Hradec Králové - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici ÚDRŽBÁŘ l ELEKTRO l NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK ve městě Hradec Králové? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.