Učitel/ka v miniškolce Montessori Mozaika

Mnichovice

Práce s dětmi Vám přináší radost?

Dokážete s dětmi jednat s pochopením a respektem?

Pokud s námi chcete dále budovat školu, která více než 12 let nabízí vzdělání od narození do 15 let, pošlete nám životopis s fotografií a motivační dopis.

Co vás čeká

  • péče o děti ve věku 2-3 roky
  • komunikace s rodiči
  • vedení pedagogické dokumentace
  • komunikace s kolegy napříč celou školou

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • pedagogické vzdělání (i absolventi v posledním roce studia)
  • schopnost komunikovat v angličtině
  • touhu rozvíjet se a vzdělávat v oblasti Montessori
  • vřelý empatický vztah k dětem
  • zájem podporovat děti na cestě k nezávislosti
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • odpovědnost, pečlivost, trpělivost, flexibilita
  • respektující komunikaci
  • zájem o pochopení fungování dětského vývoje

Výhodou bude, pokud budete mít

  • Montessori vzdělání, není však podmínkou

Co vám můžeme nabídnout

  • možnost Montessori i dalšího vzdělání
  • možnost ubytování
  • zaměstnanecké stravování
  • práci po boku zkušených kolegyň
  • krásné prostředí v blízkosti Prahy
  • stabilní zázemí
  • přátelský kolektiv
  • plně vybavenou třídu
  • inspirující pracovní atmosféru
  • malý počet dětí ve skupině

Podívejte se na krátké video ze třídy, do které hledáme učitele

Nástup možný ihned.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSV
  • Práce s PC

Požadované jazyky

  • Angličtina
    (aktivní)

Benefity

  • Ubytování
  • Závodní stravování
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Cafeterie
  • Příspěvek na vzdělávání

Detaily o pracovním místě:
Firma: Základní škola a Mateřská škola Mozaika
Lokalita: Mnichovice
Pracovní pozice: Učitel/ka v miniškolce Montessori Mozaika
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 34000-46000 Kč
Nabídka přidána: 29. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Jak Vám pomůžeme při hledání práce a pro profesní růst?
    Jdu do toho!
    Inzeráty z portálů práce, agentur, zaměstnavatelů i úřadů práce na jednom místě
    Přístup do Akademie HitPráce s videi pro Váš profesní růst
Mnichovice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Učitel/ka v miniškolce Montessori Mozaika ve městě Mnichovice? Pošlete svůj životopis firmě Základní škola a Mateřská škola Mozaika ještě dnes.