Učitel/ka odborných předmětů elektro

Vsetín, Rožnov pod Radhoštěm

Náplň práce: elektrotechnické zaměření - číslicová technika, elektronika, elektrická měření, předměty silnoproudé elektrotechniky.
Požadujeme: pedagogické vzdělání s aprobací elektrotechnika, bezúhonnost.
Nabízíme: platové zařazení dle platných předpisů - nařízení vlády č., 564/2006 Sb., rozpětí: 11 - 12 platová třída a dle započitatelné praxe.
Písemné přihlášky doplněné životopisem o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech, originálem výpisu z evidence Rejstříku trestů ne starším než 3 měsíce, ověřenou kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zasílejte ihned na adresu:
Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm
Školní 1610
756 61 Rožnov pod Radhoštěm
Email: info@roznovskastredni.cz
ov.24.4.19

Firma: Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhošťem
Okres Rožnov pod Radhoštěm
Odvětví práce Výchova a vzdělávání
Pracovní pozice Učitel/ka odborných předmětů elektro
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: 1. 9. 2019
Nabízená mzda: 28 020 Kč - 37 330 Kč
Nabídka přidána: 30. 4. 2019
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Vysokoškolské
Pracovně právní vztah Plný

Kontaktovat zaměstnavatele

Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici nebo si chcete vyžádat od zaměstnavatele více informací, vyplňte následující formulář se svými kontaktními údaji, životopisem a stručným průvodním dopisem:

Nahrajte svůj životopis (CV): (povinné!)

Nahrávejte soubory pouze ve formátu doc, docx, pdf.
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Učitel/ka odborných předmětů elektro ve městě Rožnov pod Radhoštěm? Pošlete svůj životopis firmě Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhošťem ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Rožnov pod Radhoštěm - Výchova a vzdělávání