ÚČETNÍ - ASISTENT/-KA JEDNATELE
Kolín, Opava

KO: Grossmannová Jitka, tel.: 724 075 420. V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám na e-mail: jitkagrossmannova@seznam.cz Váš podrobný strukturovaný životopis a motivační dopis.
Požadujeme:
- vzdělání: min. SŠ s maturitou / VŠ výhodou - účetnictví, ekonomie
- znalost podvojného účetnictví a mzdového účetnictví (praxe výhodou)
- příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost a důslednost, smysl pro zodpovědnost, organizační dovednosti
- proaktivní přístup k úkolům a pozitivní naladění, odolnost vůči stresu a časovou flexibilitu, schopnost se samostatně rozhodovat a řešit problémy
- znalost účetního SW PREMIER, MATIZ velkou výhodou
- výborná znalost MS Office (Excel, Word, Outlook)
- dobrý písemný projev včetně perfektní znalosti české gramatiky
- komplexní znalost účetních a daňových zákonů a souvisejících předpisů
- orientace v mzdové problematice a personalistice
Náplň pracovní činnosti:
- odpovědnost za vedení účetnictví v souladu s platnou legislativou
- zpracování dokladů, evidence a účtování majetku, závazků a pohledávek, banky, inventarizace
- fakturace, evidence a účtování faktur, vedení pokladny, zpracování DPH a kontrolních hlášení
- personalistika (asistence při náboru zaměstnanců, příprava pracovních smluv, dohod o provedení práce, zajištění školení a lékařských prohlídek zaměstnanců apod.)
- kompletní zpracování mezd (do 20 zaměstnanců)
- spolupráce s daňovým poradcem
- příprava roční účetní závěrky
- odpovědnost za chod kanceláře
- administrativní činnosti spojené s danou pozicí.
Zaměstnanecké benefity:
- finanční ohodnocení odpovídající znalostem a pracovnímu nasazení
- služební telefon, notebook
- stravenky
- práci v přátelském kolektivu
- zázemí stabilní rozvíjející se společnosti
- parkování v areálu firmy zdarma

Směnnost: jednosměnný provoz, doba zaměstnání: dohodou, plný úvazek nebo dle dohody.
Místo výkonu práce: Opava