Truhlář - výroba kuchyní - Říčany
Říčany

Do rodinné truhlářské dílny firmy Kitchen Stone, se sídlem v Říčanech u Prahy, hledáme pro posílení malého týmu, šikovného kandidáta na pozici Truhlář.

Výrobu a kancelář máme v Říčanech u Prahy, přímo u vlakového nádraží.

Hlavní náplň práce:

- výroba kuchyňských linek z lamina

- výpomoc při výrobě desek z umělého kamene

- spolupráce na montážích

Nabídka: - motivující finanční ohodnocení

- fajn malý pracovní kolektiv se smyslem pro humor

- flexibilní pracovní dobu

- nástup ihned

Požadavky: - praxi s truhlářskou výrobou

- fyzickou zdatnost

- spolehlivost

- učenlivost
Poznámka: Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis (nejlépe s fotografií) na email: IvcaDvo@seznam.cz. Případné dotazy Vám sdělí paní Ivana Krauseová na tel.: 608 201 398.

Detaily o pracovním místě:
Firma: MaxiJOB
Okres Říčany
Pracovní pozice Truhlář - výroba kuchyní - Říčany
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 35000 - 45000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 2. 8. 2022
Odpovědět na inzerát    31 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Říčany - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Truhlář - výroba kuchyní - Říčany ve městě Říčany? Pošlete svůj životopis firmě MaxiJOB ještě dnes.