Truhlář/ka - dělník/dělnice dřevařské výroby

Pardubice, Pardubice

Místo výkonu práce: Nemošice
Náplň práce: práce v zakázkové výrobě - TRUHLÁŘ, DĚLNÍK DŘEVOVÝROBY.
Pracovní doba 06:00 - 15:00
První kontakt telefonicky (pracovní dny 06:00 - 15:00) nebo e-mailem.

Firma: FANDA, společnost s ručením omezeným (zkr. spol. s r. o. nebo s.r.o.)
Okres Pardubice
Odvětví práce Výroba a provoz
Pracovní pozice Truhlář/ka - dělník/dělnice dřevařské výroby
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 16 280 Kč - 25 000 Kč
Nabídka přidána: 18. 10. 2019
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovně právní vztah Plný
Vhodné i pro: Absolventy SŠ

Kontaktovat zaměstnavatele

FANDA, společnost s ručením omezeným (zkr. spol. s r. o. nebo s.r.o.)
FANDA, společnost s ručením omezeným (zkr. spol. s r.o. nebo s.r.o.), Ostřešanská 311, Nemošice, 530 03 Pardubice 3
  • Kontaktní osoba: David Paštyka
  • Telefon: +420 777 100 615
  • E-mail: fanda-sro@volny.cz
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Truhlář/ka - dělník/dělnice dřevařské výroby ve městě Pardubice? Pošlete svůj životopis firmě FANDA, společnost s ručením omezeným (zkr. spol. s r. o. nebo s.r.o.) ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Pardubice - Výroba a provoz
Pardubice - nejbližší úřady práce