Test Technik
Brandýs nad Labem, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Brandýs nad Labem, Brandýs nad Labem-Stará Boleslav

Náplň práce

  • diagnostika a odstraňování závad v hydraulických, pneumatických a elektrických obvodech
  • provádění preventivní údržby v souladu s údržbovými plány
  • evidence poruch a záznamy do provozní dokumentace výrobních zařízení
  • spolupráce při řešení úkolů optimalizace plánů údržby ve spolupráci s procesními techniky
Váš profil
  • SŠ elektro vzdělání s maturitou
  • ochotu pracovat ve směnném provozu
  • zodpovědný a týmový přístup k práci
Naše nabídka
  • půlroční bonus za plnou docházku ve výši 50% ze základní mzdy
  • příspěvek na závodní stravování formou stravenek v hodnotě 201 Kč
  • odměna za loajalitu po 3 letech pracovního poměru
  • příspěvek na firemní dopravu ze směru Štětí, Mělník, Neratovice, Benátky n. Jizerou, Lysá n. Labem, Čelákovice, Předměřice n. Jizerou, Konětopy, Všetaty a Praha - Letňany
  • 5 týdnů dovolené
  • Balíček Benefit Plus 6500 Kč na rok
  • Multisport karta
  • Možnost odborného a jazykového vzdělávání
  • Příspěvky zaměstnancům na dětskou rekreaci a 20 750 Kč za rok

Požadavky na uchazeče

Odměny a benefity