TEST ANALYTIK 4400 až 5000€ mesačne REMOTE 100%
Česká republika, Slovenská republika, Česká republika, Slovenská republika

Obsah inzerátu

Chceš sa stať TITANOM? Úspech sa začína odvahou.

Sme TITANS freelancers a už viac ako sedem rokov poskytujeme služby v oblasti outsourcingu IT freelancerov.

Sme inovatívni. Sme nezávislí. Sme féroví a priami!

Posilňujeme IT projekty, na ktorých chýbajú tí správni ľudia.

Freelancerom ponúkame možnosti, ktorými sa neboja pochváliť ďalej.

Spolupracujeme s viac ako 400 rôznorodými spoločnosťami na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Toto sú čísla, ktoré hovoria za nás:

- viac ako 10 000 dostupných IT špecialistov

- viac ako 955 alokovaných TITANov

- 138 150+ dodaných Mandayov

- 683 vyzbrojených IT projektov

Láka ťa freelancing, no nevieš, ako a kde začať? Nechaj to na nás.

Radi ti poradíme aj v oblasti účtovníctva. Jedno bez druhého jednoducho nejde.

Nestačí? Radi Ti prezradíme viac.

Popis pozice

  • zabezpečovanie projektovej QA (Quality Assurance)
  • návrh, design a spúšťanie manuálnych a automatizovaných test case-ov
  • príprava a údržba testovacích dát
  • testovanie, kontrola a vyhodnocovanie výsledkov
  • kontrola a reporting plnenia plánu testov, reporting výsledkov testov a vzniknutých chýb
  • správa a nastavenie testovacieho prostredia a nástrojov
  • príprava testovacej dokumentácie
  • spolupráca v režime úplného OFF-SITE

Požadujeme:

  • min. 3-ročná prax v oblasti testovania vrátane Data a API testingu
  • pokročilé skúsenosti s používaním a tvorbou automatizovaných testov
  • praktické skúsenosti s používaním testovacích nástrojov (napr. Selenium, JUnit, TestNG, JMeter, Soap UI)
  • praktické znalosti metodiky SW testovania (TDD & BDD)
  • pokročilé skúsenosti s testovaním webových aplikácií, web servisov (SOAP/REST) a SQL databáz (SQL Developer)
  • znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni (slovom i písmom)
  • výhodou: skúsenosti s projektami z komplexného medzinárodného prostredia
  • výhodou: znalosť niektorej z agilných metód software-ového vývoja (SCRUM, LEAN a/alebo KANBAN)
  • samostatnosť
  • dobré analytické schopnosti a schopnosti riešiť problémy
  • výborné komunikačné schopnosti
  • tímový hráč

Nabízíme

Mzdové podmienky (brutto): 4400 až 5000€ mesačne

Zamestnanecké výhody, benefity

- bezplatné celoročné predplatné časopisu NEXTECH, TECHBOX, TOUCHIT alebo FORBES po spolupráci dlhšej ako 60 dní,

- nadštandardná zdravotná starostlivosť formou očnej a zubnej prehliadky v najmodernejších zdravotníckych zariadeniach ProCare a STOMACARE pri spolupráci dlhšej ako 80 dní,

- poukážky na akýkoľvek 2D/3D filmový zážitok v sieti kín CINEMAX po spolupráci dlhšej ako 80 dní,

- poukážky na nákup odbornej literatúry v kníhkupectve (kamenné predajne & e-shop) Martinus po spolupráci dlhšej ako 100 dní,

- zľavu na všetky otvorené kurzy školiaceho strediska GOPAS vo výške 6 až 20% podľa kategórie kurzu.

Proč pracovat u nás

Láka ťa freelancing? Nevieš ako a kde začať? Nechaj to na nás!

Sme tu pre tých, ktorí chcú vykročiť z radu a vstúpiť do ozajstného sveta IT freelancingu s erbom prilby na prsiach. Pomôžeme ti zažiť freelance IT svet priamej komunikácie, vzťahov a súdržnosti, ktorý sme spolu vytvorili a ktorý deň čo deň zveľadujeme.

Radi ti poradíme aj v oblasti účtovníctva. Jedno bez druhého proste nejde.

Ak je aj v tvojej DNA zakorenená radosť z nových výziev a chuť pokoriť ich, neváhaj a pridaj sa k TITANOM.