Telefonos ügyfélszolgálattal foglalkozó munkatárs (+ céges szalláslehetőség)

Praha, Praha

CALL CENTER MUNKATÁRSAT keresünk Prágai központunkba

Légy Te is a magyar projekt tagja! Csatlakozz a magyar csapathoz, amely feladata a magyarországi fióktelep támogatása. Anyanyelved a magyar? Jó kommunikációs készséggel rendelkezel és van érzéked az értékesítéshez? Érdekelnek az autók? Akkor Téged keresünk.

Munkaköri leírás

* Passzív ügyfélszolgálat (kommunikáció azon ügyfelekkel, akik felkeresik szolgáltatásainkat)

* Ügyfeleink tájékoztatása az autóeladás és felvásárlás feltételeiről, illetve találkozók egyeztetése.

Nabídka: Amit kínálunk

* Akár 60 000 Kč, ami fix- és províziós részből áll össze (betanulás után)

* Teljes munkaidő határozatlan időre

* Rugalmas munkaidő, 8 vagy 12 órás műszakok (hosszú-rövid hét)

* Céges szalláslehetőség

* Lehetőség lakhatási tamogatásra (akár 5000 Kč)

* Esély szakmai előrelépésre

* Motivációs programok és versenyek

* Munkavégzés helye: Prága

* Támogató és rugalmas vezetői hozzáállás

* Barátságos, fiatal és dinamikus közösség

* Érdekes juttatások - kedvezmények a céges termékekre, Multisport, nyelvtanfolyamok stb.

Požadavky: Amit elvárunk

* Minimum középfokú végzettség

* Pozitív hozzáállás

* Felelősségtudat és megbízhatóság

* Jó kommunikációs készség

* Új dolgok tanulása iránti fogékonyság

Detaily o pracovním místě:
Firma:
Okres Praha
Odvětví práce
Pracovní pozice Telefonos ügyfélszolgálattal foglalkozó munkatárs (+ céges szalláslehetőség)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30 000 30000-60000 30000-60000
Nabídka přidána: 13. 10. 2019
Pracovní pozice aktivní
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Telefonos ügyfélszolgálattal foglalkozó munkatárs (+ céges szalláslehetőség) ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.