• Směnnost
    Pružná pracovní doba
  • Min. požadované vzdělání:
    ÚSO (vyučení s maturitou)
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    Podnikové stravování

    Jiné výhody (sleva na firemní produkty, )

  • Požadovaná dovednost:
    Práce s PC
  • Jazyky:
    Angličtina - Aktivní
  • Nabízená mzda:
    21 800 - 34 000 Kč/měsíc
Technolog/ka výroby - Laborant/ka v kosmetické firmě
Střílky

pracoviště Střílky
- Náplň práce: Aktivní práce na vývoji nových produktů - kosmetických přípravků, Příprava kosmetických formulací a jejich testování, Příprava vzorků k posouzení kvality a účinnosti. Příprava potřebné dokumentace pro schválení kosmetických přípravků. Výběr vhodných surovin pro jednotlivé kosmetické přípravky, komunikace s dodavateli surovin, Vypracování technologických postupů a spolupráce při zavádění nových/inovovaných produktů do výroby, Spolupráce při řízení a kontrole kvality kosmetických a potravinářských výrobků dle SVJ, HACCP, BIO a fair trade, Analytické práce spojené s výzkumem a výrobou, Komunikace s ostatními složkami společnosti
- Požadujeme: SŠ/VOŠ/VŠ se specializací na farmacii, technologii výroby léků, kosmetiky, chemii, či přírodovědné obory, praxi v laboratoři, znalost AJ, znalost práce na PC (MS Office), nadšení pro inovace i aplikovaný vývoj, organizační schopnosti, orientaci na výsledek, orientaci v surovinách, které jsou na trhu přírodní kosmetiky dostupné a mít motivaci se v nich vzdělávat, znalost legislativních údajů týkajících se kosmetiky a potravin, případně si je zvládnout zodpovědně dohledat
- Výhodou: vzdělání s chemickým zaměřením a experimentování v laboratoři, zkušenosti v oboru, znalost normy a systémy SVJ, HACCP, BIO
- Nabídka: sleva na firemní produkty, obědy zdarma v místě pracoviště, možnost rozvíjet se a profesně růst, pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: kariera@naturescare.cz. Do předmětu emailu uveďte název pozice na kterou se hlásíte.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Natures Care CZ s.r.o.
Okres Střílky
Pracovní pozice Technolog/ka výroby - Laborant/ka v kosmetické firmě
Směnnost práce Pružná pracovní doba
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 21 800 - 34 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 3. 5. 2022
Odpovědět na inzerát    48 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Střílky - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Technolog/ka výroby - Laborant/ka v kosmetické firmě ve městě Střílky? Pošlete svůj životopis firmě Natures Care CZ s.r.o. ještě dnes.