TECHNOLOG elektrotechnické výroby

Brno

Ryze Česká společnost z Brna s více než stoletou tradicí expandující do celého světa, výrobce stejnosměrných, asynchronních, synchronních točivých strojů, výrobce zařízení pro leteckou techniku, synchronních bezpřevodových výtahových strojů, lisovacích nástrojů, forem a nářadí s vlastním vývojem přijme

TECHNOLOGA elektrotechnické výroby

Náplň práce

  • zpracování technické dokumentace elektro pro výrobu, montáž a navíjení elektromotorů a generátorů
  • tvorba technologických postupů
  • zpracování technické dokumentace
  • implementace do výrobního procesu

Požadujeme

  • znalost technologie navíjení statorů, rotorů a cívek pro vinutí
  • schopnost čtení technické výkresové dokumentace
  • ŠŠ, VŠ vzdělání nebo dlouholetá praxe v oboru elektrotechnika nebo strojírenství
  • praxe na obdobné pozici vítána
  • znalost cizích jazyků není podmínkou
  • pracovitost, pečlivost, zodpovědnost ke svěřeným hodnotám a úkolům
  • slušnost a dobrý vztah k lidem
  • ve firmě je zaveden řídící systém HELIOS

Nabízíme

  • práci ve stabilní společnosti s více než stoletou tradicí
  • čisté a moderní pracovní prostředí
  • kvalitní ohodnocení
  • výkonnostní odměny
  • odměny při významných životních výročích
  • káva a nápoje na pracovišti
  • vánoční dárky
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravu a na dopravu, pro mimo brněnské zaměstnance možnost ubytování
  • 13. plat + příspěvek na dovolenou dle hospodářského výsledku
  • firemní vzdělávání a kariérní růst.

Součástí nabídky je atraktivní mzdové ohodnocení 40 - 55.000, -, které je závislé od dovedností a znalostí uchazeče. Nástup možný ihned. Informace u ing. Krulíčka 739 631 429 nebo ing. Bělouška . Pokud Vás tato pozice zaujala, pošlete nám životopis a přijďte se k nám podívat. Budeme se na Vás těšit.

Benefity

  • Ubytování
  • 13. plat
  • Příspěvek na dopravu
  • Možnost home office
  • Dovolená 5 týdnů
  • Zvláštní prémie
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Občerstvení na pracovišti

Detaily o pracovním místě:
Firma: EM Brno s.r.o.
Lokalita: Brno
Pracovní pozice: TECHNOLOG elektrotechnické výroby
Směnnost práce Plný úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40000-55000 Kč
Nabídka přidána: 11. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Brno - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici TECHNOLOG elektrotechnické výroby ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě EM Brno s.r.o. ještě dnes.