• Směnnost
    Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    ÚSV s maturitou
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Absolventy
    Zdravé osoby
  • Nabízená mzda:
    30 000 Kč/měsíc
TECHNIK VRTNÉHO PROVOZU
České Budějovice

Náplň práce: příprava práce pro vrtné osádky vč. práce v terénu, příprava cenových nabídek, jednání se zákazníky.
Požadavky: řidičské oprávnění sk. B, spolehlivost, flexibilita, základní znalost práce na PC, zkušenost v oboru vrtání výhodou.
Zam.výhody: práce v prosperující zavedené firmě, čtvrtletní prémie, zvýhodněné závodní stravování, mobilní telefon, různorodá a zajímavá práce.
Kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně na adrese firmy.

Firma: Stavební geologie - geoprůzkum České Budějovice, spol. s r.o.
Okres České Budějovice
Pracovní pozice TECHNIK VRTNÉHO PROVOZU
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 19. 8. 2022
Odpovědět na inzerát    11 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
České Budějovice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici TECHNIK VRTNÉHO PROVOZU ve městě České Budějovice? Pošlete svůj životopis firmě Stavební geologie - geoprůzkum České Budějovice, spol. s r.o. ještě dnes.