TECHNIK ÚDRŽBY | VYHLÁŠKA 50
Ústecký kraj, Louny

POPIS POZICE:
Jaká je pracovní náplň Technika údržby?
- chod veškeré technologie v celém závodě - zejména vstřikolisů a strojů pro dekoraci či montáž víček
- snižování odpadu a prostojů na výrobních linkách
- opravy strojů
- provádění pravidelné preventivní a prediktivní údržby
- spolupráce s ostatními odděleními v podniku

BENEFITY:
- 25 dní dovolené
- flexibilní pracovní doba
- možnost profesního růstu v rámci nadnárodní společnosti

POŽADAVKY:
- SOU vzdělání technického směru
- manuální zručnost a technické myšlení
- ochota pracovat na směny
- elektro/vyhláška č.50/1978 Sb. výhodou
- flexibilia

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Louny
Pracovní pozice TECHNIK ÚDRŽBY | VYHLÁŠKA 50
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30 000 Kč - 42 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 3. 1. 2023
Odpovědět na inzerát    28 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Louny - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici TECHNIK ÚDRŽBY | VYHLÁŠKA 50 ve městě Louny? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.