TECHNIK ÚDRŽBY pro ŠKODA MB

Mladá Boleslav

Pro naši společnost TSC Facility, s.r.o. hledáme kolegu na pozici:

Technik údržby pro klienta - ŠKODA Mladá Boleslav

Náplň práce:

  • Pravidelné servisní práce na novém, moderním objektu klienta

  • provádění drobných oprav a údržby technologií a objektu

  • spolupráce s externími dodavateli klienta na objektu

  • obsluha kotelen a tlakových nádob (zajistíme zaškolení)

  • každodenní kontakt se zástupci klienta

  • směnný provoz, pohotovostní činnost

Požadujeme:

  • aktivní přístup k práci a spolehlivost,

  • flexibilitu a ochotu učit se

  • vstřícné chování ke klientům a spolupracovníkům

  • zkoušku dle vyhlášky č. 250/ par. 6 / není podmínkou

  • základní znalost práce s PC

  • ŘP sk. B (aktivní řidič)

  • Manuální zručnost v jiných profesích

  • Další dovednosti výhodou (znalost MaR aj.)

Nabízíme:

  • Práce na HPP, doba neurčitá

  • Nadstandartní platové podmínky

  • Plná kompenzace nákladů na dojíždění

  • Stabilní zázemí české firmy

  • Zajímavou práci v nemodernějším prostředí, špičkové technologie

  • Potřebné zaškolení, pravidelná profesní školení

  • Možné rozšíření kvalifikace na údržbu nových typů technologií

  • služební telefon,

  • profesionální technické vybavení

  • další zaměstnanecké výhody

Nástup: možný ihned.

Oslovila Vás naše nabídka? Stačí poslat Váš profesní životopis.

Kontakt: Milan Bureš: tel: , email:

Děkujeme...

Detaily o pracovním místě:
Firma: TSC Cleaning, a.s.
Lokalita: Mladá Boleslav
Pracovní pozice: TECHNIK ÚDRŽBY pro ŠKODA MB
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 13. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    216 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Mladá Boleslav - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici TECHNIK ÚDRŽBY pro ŠKODA MB ve městě Mladá Boleslav? Pošlete svůj životopis firmě TSC Cleaning, a.s. ještě dnes.