• Směnnost
    Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Absolventy
    Zdravé osoby
  • Nabízená mzda:
    25 000 Kč/měsíc
TECHNIK/TECHNIČKA STK
Prostějov

Nástup možný ihned. Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Dostálová, tel. 582 345 611, e-mail: dostalova@mechanikapv.cz. Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 hod. Pracoviště: Letecká 3753/2, Prostějov.
Požadujeme: maturitu v technickém oboru a min. 3 roky praxe v autoopravárenství, řidičský průkaz sk. B/A/BE, trestní bezúhonnost.
Náplň práce: provádění technických prohlídek a měření emisí silničních vozidel podle platných oprávnění.
Nabízíme: práce v mladém kolektivu.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Automechanika, a.s.
Okres Prostějov
Pracovní pozice TECHNIK/TECHNIČKA STK
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 25 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 8. 12. 2021
Odpovědět na inzerát    20 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Prostějov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici TECHNIK/TECHNIČKA STK ve městě Prostějov? Pošlete svůj životopis firmě Automechanika, a.s. ještě dnes.
Prostějov - nejbližší úřady práce