TECHNIK REPASOVANÝCH DÍLŮ
Opava

*KO: Kotrlová Gabriela Mgr., e-mail: hr@remante.com
Požadujeme:
- vzdělání nebo praxe v automotive
- praxe v oboru strojním nebo technicky příbuzném oboru je výhodou
- zkušenosti s opravami repasovaných dílů výhodou
- uživatelská znalost MS Office
- samostatnost a kreativita při řešení úkolů; důslednost; zodpovědnost
- manuální zručnost

Nabízíme:
- dovolená 20 dnů + 3 dny Sick Days
- stravenky v hodnotě 90 Kč
- Multisport karta
- příspěvek na penzijní nebo životní pojištění ve výši 1500 Kč
- příspěvek na dopravu (nad 20km dojíždění)
- firemní akce (sportovní akce, teambuilding aj.)

Náplň práce:
- repasování dílů pro osobní, užitková a nákladní vozidla;
- testování repasovaných dílů
- demontáž a montáž vstřikovačů, turbodmychadel, čerpadel
- technická podpora
- posuzování funkčnosti starých a repasovaných dílů.

Zkuste i další nabídky práce v okolí:
Detaily o pracovním místě:
Firma: REMANTE GROUP s.r.o.
Okres Opava
Odvětví práce
Pracovní pozice TECHNIK REPASOVANÝCH DÍLŮ
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 20 000 Kč - 25 000 Kč Kč/měsíc
Nabídka přidána: 20. 6. 2020
Pracovní pozice aktivní

Kontaktovat zaměstnavatele

REMANTE GROUP s.r.o.
REMANTE GROUP s.r.o., Opava, Na Starém břehu /
  • Kontaktní osoba: Gabriela Kotrlová
  • Telefon:
  • E-mail: hr@remante.com
Opava - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici TECHNIK REPASOVANÝCH DÍLŮ ve městě Opava? Pošlete svůj životopis firmě REMANTE GROUP s.r.o. ještě dnes.