TECHNIK MaR S VYHLÁŠKOU 50/78 (30-40.000 Kč)
Ústecký kraj

Chceš práci ve fajn partě kluků v montérkách a vyznáš se v elektro? Máš platnou vyhlášku 50 a víš něco o MaR? Máme práci přesně pro Tebe!

Pošli nám životopis a buď:

TECHNIK MaR S VYHLÁŠKOU 50/78 (30-40.000Kč)

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Čtení projektové dokumentace
  • Údržba motorů a rozvaděčů
  • Oprava pohonů
  • Nastavení frekvenčních měničů

CO POŽADUJEME?

  • Vyučení v oboru elektro
  • Platnou vyhlášku 50/1978
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Zkušenost s MaR (velkou výhodou)
  • Praxe výhodou, zaučíme i absolventy

CO NABÍZÍME?

  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost kariérního růstu
  • Placené volno navíc
  • Firemní akce
  • Občerstvení na pracovišti
  • Lokalitu: Postoloprty

Detaily o pracovním místě:
Firma: AC Jobs, s.r.o.
Okres Ústecký kraj
Odvětví práce Elektrotechnika a energetika
Pracovní pozice TECHNIK MaR S VYHLÁŠKOU 50/78 (30-40.000 Kč)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30 000 Kč - 40 000 Kč měsíc
Nabídka přidána: 8. 6. 2022
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Ústecký kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici TECHNIK MaR S VYHLÁŠKOU 50/78 (30-40.000 Kč) ve městě Ústecký kraj? Pošlete svůj životopis firmě AC Jobs, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Ústecký kraj - Elektrotechnika a energetika