TECHNIK KVALITY, 1 směna, 35 000 Kč
Jihočeský kraj, Strakonice

POPIS POZICE:
Máš zkušenosti s kontrolou materiálů? Orientuješ se ve výkresové dokumentaci?
Chceš pracovat v jednosměnném provozu?

Zašli nám svůj životopis!

Tvoji pracovní náplní bude:

- Kontrola kvality materiálů
- Analýza vzniklých problémů a reklamace
- Zpracování 8D Reportů
- Tvorba podkladů pro kontrolu materiálů
- Vedení a kontrola patřičné dokumentace
- Operativní řešení požadavků na výrobek
- Spolupráce s ostatními odděleními s ohledem na kvalitu

BENEFITY:
- 13. mzda
- kvartální bonusy
- věrnostní odměny
- flexibilní pracovní dobu
- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování
- penzijní pojištění

POŽADAVKY:
- Miň. SŠ technického směru
- Komunikativní znalost AJ nebo NJ (aby ses domluvil, nečekáme perfektní gramatiku:)
- Předchozí zkušenosti s kvalitou ve výrobní firmě
- Uživatelská znalost práce na PC

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Strakonice
Pracovní pozice TECHNIK KVALITY, 1 směna, 35 000 Kč
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30 000 Kč - 35 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 1. 10. 2021
Odpovědět na inzerát    18 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Strakonice - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici TECHNIK KVALITY, 1 směna, 35 000 Kč ve městě Strakonice? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Strakonice - nejbližší úřady práce