Technik IT
Žďár nad Sázavou, Žďár nad Sázavou

Obsah inzerátu

Firma ELVIS vznikla počátkem roku 1990 a poskytovala především služby v oblasti elektroniky a ozvučovacích systémů. Vzhledem k poptávce firma rozšířila nabídku i na poskytování služeb v oblasti elektronického zabezpečení objektů, což byla zpočátku také hlavní náplň činnosti firmy.

Vzhledem k veliké poptávce po službách v této oblasti bylo nutné rozšířit kádr pracovníků tak, aby bylo možno včas zajistit požadované služby. Postupem doby se tak stabilizoval tým kvalifikovaných pracovníků s potřebným technickým zázemím ve vlastních moderních prostorách.

V průběhu roku 1994 vzrostla poptávka na docházkové a přístupové systémy a proto se rozhodli pro vlastní vývoj, na kterém pracovali až do léta 1996. V polovině roku vyrobili několik prototypů, které nasadili na konkrétní aplikace a testovali je v ostrém provozu. Po řádném ověření funkčnosti počátkem roku 1997 uvedli na trh systém s téměř neomezenými možnostmi, který je konkurenceschopný i na světovém trhu.

Od roku 2000 se rozhodli pro vlastní vývoj a následnou výrobu turniketů i celých turniketových systémů, které následně doplnili i o automatické platební systémy, pokladny a parkovací systémy, a tím uzavřeli pomyslný okruh celého technologického oboru. Na tomto základě můžou poskytovat ucelené a komplexní služby v celé šíři docházkových, přístupových a odbavovacích systémů.

Dnes jsou na trhu již přes 27 let a můžeme se řadit mezi přední české výrobce v tomto odvětví.

Popis pozice

  • logické myšlení,
  • analytika,
  • programování uživatelský aplikací,
  • správa HW i SW
  • technická podpora SW
  • technická dokumentace
  • konfigurace a správa zařízení, logické myšlení, analytika, programování uživatelský aplikací, správa HW i SW

Požadujeme:

  • samostatnost
  • tvůrčí myšlení
  • zodpovědnost
  • spolehlivost
  • pečlivost, samostatnost, odpovědný a aktivní přístup
  • základní znalost práce na PC (Outlook, Word, Excel, ...)
  • praxe v oboru alespoň 1 rok

Nabízíme

  • Uplatnění
  • Možnost profesního růstu
  • Závodní stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Prémie, bonusy

Po 1. roce trvání prac. poměru prodloužení smlouvy na dobu neurčitou

Proč pracovat u nás

Díky široké škále dodávaných výrobků z různých oblastí dokážeme pružně reagovat na specifické požadavky zákazníků a podle konkrétního zadání kombinovat jednotlivé funkce. Tímto způsobem modifikujeme na míru standardní provedení automatických pokladen, měniček, turniketů a ostatních dodávaných zařízení. Konkrétní provedení je vždy třeba dopředu dohodnout a optimalizovat.

  • Zohlednění specifických požadavků
  • Kombinace funkcí
  • Modifikovatelný design
  • Neohraničená škála provedení
  • Optimalizace nákladů na pořízení a provoz