TECHNIK BOZP | NE AUTOMOTIVE | NUTNÁ OZO CERTIFIKACE!
Kraj Vysočina, Třebíč

POPIS POZICE:
Tahle pozice mi nebezpečně hoří! Máš zkušenosti z výroby? Bezpečnost práce je pro Tebe vždy na prvním místě? Dovedeš si srovnat priority a jsi systematický typ? Máš platnou OZO certifikaci? Přes ní nejede vlak!

Hledám TECHNIKA BOZP do výrobního závodu - ne automotive obor!
* Správa systému BOZP
* Provádění analýz rizik, interních auditů
* Vstupní a opakované školení BOZP kolegů
* Kontrola zásad a dodržování BOZP na pracovišti
* Součást projektů týkajících se BOZP!

To a mnoho dalšího. Najdu tu nějakého bezpečáka/bezpečandu?

BENEFITY:
* 5 týdnů dovolené
* Příspěvek na penzijní a životní pojištění
* Závodní stravování
* Příspěvky na vzdělávání

POŽADAVKY:
* SŠ/VŠ vzdělání
* AJ/NJ na úrovni alespoň B1
* Zkušenosti na pozici BOZP (ve výrobní společnosti výhodou)
* Certifikace OZO v prevenci rizik nutností!

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Třebíč
Pracovní pozice TECHNIK BOZP | NE AUTOMOTIVE | NUTNÁ OZO CERTIFIKACE!
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40 000 Kč - 50 000 Kč za měsíc
Nabídka přidána: 17. 5. 2022
Odpovědět na inzerát    17 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Třebíč - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici TECHNIK BOZP | NE AUTOMOTIVE | NUTNÁ OZO CERTIFIKACE! ve městě Třebíč? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.