• Směnnost
    Pružná pracovní doba
  • Min. požadované vzdělání:
    ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Absolventy
    Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    Dovolená navíc

    Zvláštní prémie

    Jiné výhody (příspěvek na dopravu, penzijní připojištění)

  • Požadovaná dovednost:
    Práce s PC - textový editor (Word)Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)Práce s PC - internet a elektronická pošta
  • Jazyky:
    Angličtina - Aktivní
    Němčina - Aktivní
  • Nabízená mzda:
    26 000 - 33 000 Kč/měsíc
TECHNICKÝ PRACOVNÍK (D & D)
Mírová pod Kozákovem

vzdělání: SŠ,VOŠ,Bc,VŠ

Vyrábíme kabelové svazky pro automobilový průmysl /nákladní vozy, bagry, jeřáby/.
Jedná se převážně o kusovou výrobu, tedy ruční práci.

Náplň práce:
-úprava a zpracování technické dokumentace
-spolupráce na tvorbě výrobní dokumentace
-tvorba a zlepšování výrobních postupů
-vysvětlování technické dokumentace pracovníkům produkce
-jednoduché překlady pracovních postupů z německého jazyka

Požadujeme:
- pokročilá znalost práce na PC - MS Office /Word, Excel, Outlook, Powerpoint/
- VZDĚLÁNÍ TECHNICKÉHO SMĚRU / ELEKTRO obor výhodou/
- základní znalosti německého/anglického jazyka
- základní znalost AutoCad LT nebo zkušenosti s podobným programem výhodou
- znalost SAP /ERP/ výhodou
- zkušenosti na obdobné pozici výhodou
- ochota dalšího vzdělávání, spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost

1 směna, pružná pracovní doba, příspěvek na stravování 50,- Kč/směna, dovolená 20-25 dnů, prémie docházka, příspěvek na dopravu, penzijní připojištění, ostatní firemní benefity

kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně

Detaily o pracovním místě:
Firma: LEONI Wiring Systems Czech, s.r.o.
Okres Mírová pod Kozákovem
Pracovní pozice TECHNICKÝ PRACOVNÍK (D & D)
Směnnost práce Pružná pracovní doba
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 26 000 - 33 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 26. 11. 2021
Mírová pod Kozákovem - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici TECHNICKÝ PRACOVNÍK (D & D) ve městě Mírová pod Kozákovem? Pošlete svůj životopis firmě LEONI Wiring Systems Czech, s.r.o. ještě dnes.
Mírová pod Kozákovem - nejbližší úřady práce