Technický konzultant / konzultantka – L2

Praha hl.m.




Požadavky: Pro našeho klienta, společnost, která se zabývá poskytováním rezervačního softwaru a ticketingových řešení pro pořadatele kulturních, sportovních a zábavných akcí, hledáme vhodné kandidáty na pozici Technický konzultant / konzultantka – L2.

Náplň práce:

* Denní komunikace se zákazníky, která probíhá telefonicky, e-mailem i osobně, kdy budete řešit jejich technické požadavky a pomáhat najít vhodná řešení

* Zodpovědnost za řízení menších projektů, které zahrnují instalaci systému, školení uživatelů a následnou podporu provozu

* Navrhování a implementování technických řešení na míru konkrétním klientům

* Úzká spolupráce s analytiky při definování nových funkcionalit a s obchodním oddělením

* Zodpovědnost za přidělené klienty pro jejich dlouhodobou spolupráci

Požadujeme:

* SŠ vzdělání technického směru nebo praxi na obdobné pozici (IT support, helpdesk, technický konzultant)

* Výborné komunikační schopnosti, schopnost naslouchat zákazníkům a srozumitelně vysvětlit technické informace

* Schopnost řídit více úkolů najednou

* Řidičský průkaz sk. B z důvodu občasného výjezdu za zákazníky

* Samostatnost, důslednost a spolehlivost

Nabízíme:

* Spolupráce formou HPP / IČO

* 25 dní dovolené po odpracovaném roce

* 3 sick days / rok po odpracovaném roce

* Stravenky

* Příspěvek na penzijní a zdravotní připojištění po odpracovaném roce

* Multisport kartu

* Odborná školení a jazykové kurzy hrazené společností

* Firemní automobil pro pracovní účely

* Notebook, telefon

* Možnost práce z domova

* Místo výkonu práce: Praha 5 – Smíchov

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Společnost PŘEDVÝBĚR.CZ a.s. si vyhrazuje právo nekontaktovat kandidáty, kteří nebudou splňovat výše uvedené požadavky.



Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Odpovědí na tento inzerát souhlasím, aby společnost PŘEDVÝBĚR.CZ a.s., sídlem Na Kozačce 1289/7, Praha 2, zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., a to až do odvolání písemnou formou.



  • Podrobné informace o nabídce práce
    Lokalita: Praha hl.m.
    Pracovní pozice: Technický konzultant / konzultantka – L2
    Nástup do práce od: IHNED
    Nabízená mzda: 45000 - 60000 Kč/měsíc
    Nabídka přidána: 6. 11. 2025
    Pracovní pozice aktivní
Odpovědět na inzerát
    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!

Práce Technický konzultant / konzultantka – L2: Často kladené otázky

👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Technický konzultant / konzultantka – L2?

Práce je nabízena v lokalitě Praha hl.m..

👉 Jaká je nabízená mzda na této pozici?

Nabízená mzda je 45000 - 60000 Kč/měsíc.

Zaujala Vás nabídka práce na pozici Technický konzultant / konzultantka – L2 ve městě Praha hl.m.? Pošlete svůj životopis firmě ještě dnes.
0.1345