TECHNICKO-OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (od 45.000 Kč)

Liberecký kraj

Máte zkušenosti s prodejem služeb v oblasti strojírenství nebo ze společnosti, která prováděla certifikační a revizní služby? Mluvíte plynule anglicky a rádi navazujete nové spolupráce se zajímavými společnostmi? Chcete mít zázemí mezinárodní společnosti, ale přesto být pánem svého času? Nechcete jezdit do zahraničí, ale jen po Čechách?

Pak mi pošlete svůj životopis a staňte se posilou na pozici:

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Vyhledání a oslovení nových obchodních partnerů
  • Starost o portfolio stávajících zákazníků
  • Tvorby nabídek každému zákazníkovi na míru
  • Tvorba kalkulací, prezentací a jiné admin. činnosti

CO POŽADUJEME?

  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně technického zaměření
  • Anglický jazyk pro každodenní komunikaci (B2-C1)
  • Orientaci ve strojírenství, ideálně znalost tlakových zařízení
  • Zkušenosti s prodejem služeb velkou výhodou

CO NABÍZÍME?

  • 25 dní dovolené
  • Sick days
  • Služební vůz i k soukromým účelům
  • Provize z prodeje
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost parkování u sídla společnosti
  • Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • Příspěvek na sport a volnočasové aktivity
  • Možnost občasné práce na home office
  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Sídlo společnosti: Praha
  • Místo výkonu zaměstnání: Česká republika

Detaily o pracovním místě:
Firma: AC Jobs, s.r.o.
Lokalita: Liberecký kraj
Odvětví práce: Obchod/Nákup/Logistika
Pracovní pozice: TECHNICKO-OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (od 45.000 Kč)
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 45 000 Kč - 50 000 Kč
Nabídka přidána: 19. 1. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Liberecký kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici TECHNICKO-OBCHODNÍ ZÁSTUPCE (od 45.000 Kč) ve městě Liberecký kraj? Pošlete svůj životopis firmě AC Jobs, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Liberecký kraj - Obchod/Nákup/Logistika