Technicko-administrativní specialista, Plzeň
Plzeňský kraj

POPIS POZICE:
Máte absolvovanou SŠ technického směru? Orientuje se ve výkresové dokumentaci? Domluvíte se anglicky a láká Vás práce v oddělení engineeringu ve významné plzeňské společnosti?

Dejte nám o sobě vědět!

- koordinace a posuzování požadavků v rámci změnového řízení
- vyhodnocení změn podle konfiguračních pravidel
- úzká spolupráce s odděleními napříč společností - vyjednávání (Nákup, Plánovaní, výroba atd.)
- práce s výkresovou dokumentací a ERP systémem (Infor LN)

BENEFITY:
*Bonusy/prémie
*Příspěvek na penzijní/životní připojištění *Dovolená 5 týdnů
*Vzdělávací kurzy školení
*Závodní stravování
*Občerstvení na pracovišti
*Firemní akce
*Příspěvek na dojíždění

POŽADAVKY:
* SŠ vzdělání technického směru
* čtení výkresové dokumnetace
* komunikativní angličtina
* znalost práce v MS Office
* komunikativnost, technické myšlení

Detaily o pracovním místě:
Firma: Grafton Recruitment
Okres Plzeňský kraj
Pracovní pozice Technicko-administrativní specialista, Plzeň
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 2. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Plzeňský kraj - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Technicko-administrativní specialista, Plzeň ve městě Plzeňský kraj? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Plzeňský kraj - nejbližší úřady práce