• Směnnost
    Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Zdravé osoby
    Absolventy
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    Jiné výhody (náborový příspěvek, bonusy, příspěvky)

  • Požadovaná dovednost:
    Práce s PC (základní znalosti)Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Jazyky:
    Angličtina - Aktivní (základní znalost)
  • Nabízená mzda:
    40 000 Kč/měsíc
TECHNICI ÚDRŽBY
Frýdek-Místek

A16 z:9/3/2022 a:15/6/2022
Náplň práce:
- Zajištění a plán příprav a údržby lisovacích a vyrážecích nástrojů
- Vedení dokumentace forem, nástrojů a přípravků, evidence jejich historie a oprav
- Zajišťování oprav nástrojů u externích firem, nákup náhradních dílů
- Příprava požadavků na opravy, pořizování ND
- Správa evidence dodržování pravidelných údržeb pneumatického nářadí, správa a evidence jeřábů
- Reporting za oddělení údržby forem
- Vedení týmu 6ti nástrojářů
- Spolupráce napříč všemi úseky.
Požadujeme:
- Min. SŠ vzdělání technického směru
- Základní znalosti technické výkresové dokumentace
- Základní znalosti práce s PC
- Základní znalost anglického jazyka
- Řidičský průkaz skupiny B.
Výhodou:
- Praxe v oboru
- Schopnost učit se novým věcem, týmový duch, proaktivní přístup k řešení úkolů.
Nabízíme:
Náborový příspěvek 10.000 Kč, stravenky v hodnotě 130 Kč, stabilizační bonus, 13. mzda vyplácená 1/2 v létě a 1/2 v zimě, dojezdový bonus, bonus na volnočasové aktivity, zdravotní volno (sick day), firemní akce, vánoční dárky a jiné.
Kontakt emailem.

Detaily o pracovním místě:
Firma: Hanwha Advanced Materials Europe, s.r.o.
Okres Frýdek-Místek
Pracovní pozice TECHNICI ÚDRŽBY
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 40 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 14. 3. 2022
Odpovědět na inzerát    15 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Frýdek-Místek - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici TECHNICI ÚDRŽBY ve městě Frýdek-Místek? Pošlete svůj životopis firmě Hanwha Advanced Materials Europe, s.r.o. ještě dnes.