• Směnnost
    Pružná pracovní doba
  • Min. požadované vzdělání:
    ÚSO s maturitou (bez vyučení)
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    Podnikové stravování (Příspěvek na závodní stravování)

    Jiné výhody (Příspěvek na závodní stravování, příspěvek na PP)

  • Nabízená mzda:
    25 000 Kč/měsíc
Technical Writer
Šluknov

Kvalifikační požadavky
o SŠ s maturitou
o 2-3 roky zkušeností s psaním technické dokumentace
o Dobrá uživatelská znalost Adobe InDesign, Illustrator a Photoshop
o Velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
o Zkušenost s PIM systémem výhodou
Předpoklady uchazeče
o Komunikativnost
o Týmový hráč
o Pečlivost a orientace na detail

Pracovní náplň
o Kompletní správa přípravy a vývoje kvalitních uživatelských návodů a dokumentace dle firemního designu, které přispívají k celkovému úspěchu našich produktů
o Úzká spolupráce s produktovými manažery na přípravě a vývoji osvědčených postupů prezentovaných v produktových materiálech
o Shromažďování zpětné vazby od uživatelů a jejich implementaci do procesu (vývoje)
o Práce v mezinárodním dynamickém týmu s rychlými rozhodovacími procesy
o Práce v moderní kanceláři v centru města Rumburk.

Kontakt: Telefonicky v době 8-15.30 hod. Po - Pá, příp. e-mailem

Detaily o pracovním místě:
Firma: PLASTON CR, s.r.o.
Okres Šluknov
Pracovní pozice Technical Writer
Směnnost práce Pružná pracovní doba
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 25 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 26. 11. 2021
Šluknov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Technical Writer ve městě Šluknov? Pošlete svůj životopis firmě PLASTON CR, s.r.o. ještě dnes.
Šluknov - nejbližší úřady práce