Teamleader callcentrum Brno

Brno, Brno

Náplň práce

Při kontaktu s lidmi se cítíte jako ryba ve vodě? Je Vaším snem mít vlastní tým, který budete mít možnost motivovat a rozvíjet? Pak hledáme právě Vás.

Hledáme šikovného a komunikativního kandidáta, který má zkušenost s vedením lidí a nebojí se práce orientované na výsledek. Čeká Vás akční a rozmanitá práce, kdy žádné dva dny nebudou stejné.

Co Vám nabízíme
- práci v rychle rozvíjejíc se společnosti
- nadstandardní fix + velmi motivující bonusovou složku mzdy
- možnost vzdělávat se v rámci své pozice a kariérní růst
- velmi pestrý benefitní balíček (stravenková karta, multisport karta a jiné)
- získáš a rozvineš u nás zkušenost s vedením lidí a jejich coachingem, což je k nezaplacení

Co požadujeme
- zkušenost s vedením lidí, ideálně z prostředí callcentra
- komunikativnost a orientace na výsledek
- flexibilita

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete prosím Vaše CV.

Specializace

Komunikace s lidmi a jejich vedení

Detaily o pracovním místě:
Firma: ADECCO spol.s r.o.
Okres Brno
Odvětví práce Administrativní pracovník, referent
Pracovní pozice Teamleader callcentrum Brno
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 15. 8. 2019
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Teamleader callcentrum Brno ve městě Brno? Pošlete svůj životopis firmě ADECCO spol.s r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Brno - Administrativní pracovník, referent