Systémový administrátor

Zlínský kraj, Zlín, Zlín

POPIS POZICE:
Jsme špičkou v ČR v oblasti elektronických transakcí. Pracujeme pro největší české banky, telekomunikační i retailové společnosti. Aktuálně hledáme kolegu či kolegyni na pozici Systémový administrátor/ka..

Co tě u nás čeká:
- správa a implementace operačních systémů, databází a sítí
- zlepšování, zrychlování a zefektivnění nastavených postupů
- troubleshooting a řešení nestandartních situací
- práce v Linuxu i Windows, databáze ORACLE a MySQL
- tvorba dokumentace

BENEFITY:
- možný kariérní postup
- 13. a 14. plat
- obědy přímo ve firmě, případně stravenky
- flexibilní pracovní doba
- dovolená nad rámec zákonné normy
- placené profesní kurzy
- čerstvé ovoce a zelenina každý den
- společenské a sportovní firemní akce

POŽADAVKY:
Co potřebujeme my od tebe:
- SŠ/VŠ vzdělání
- znalost Linux či Windows/Oracle či MYSQL
- znalost sítí a skriptových jazyků
- logické myšlení i komunikativní osobnost
- alespoň pasivní znalost anglického jazyka

Detaily o pracovním místě:

Pro zobrazení detailů klikněte na vlevo na +

Firma: Grafton Recruitment
Okres Zlín
Odvětví práce IT konzultant
Pracovní pozice Systémový administrátor
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 30. 4. 2019
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Systémový administrátor ve městě Zlín? Pošlete svůj životopis firmě Grafton Recruitment ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Zlín - IT konzultant