Upozornění na starší nabídku práce

Prohlížíte si nabídku práce, která je již starší a nemůžeme tak zaručit její aktuálnost.

Podívejte se na novější nabídky práce ZDE.

  • Směnnost
  • Min. požadované vzdělání:
  • Počet pracovních míst:
    4

  • Pracovněprávní vztah:

  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:

  • Nabízené výhody k volnému místu:
    (příspěvek)

    (13.plat)

    (MULTISPORT karta)

  • Požadovaná dovednost:
    (CO2 - ZK 135)
  • Nabízená mzda:
    30 000 - 35 000
Svářeč - zámečník
Přerov

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
svařování dílů ocelových konstrukcí dle výkresové dokumentace

Požadavky:
Schopnost čtení výkresové dokumentace; Pečlivost, samostatnost; Průkaz jeřábník - vazač nebo VZV - výhodou

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Zuzany Drozdové:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: z.drozdova@astron.biz;
- telefonicky (v pracovní dny 08,00 - 16,00hod.) na čísle 581 250 241;
- osobně (v pracovní dny 08,00 - 16,00hod.) na adrese místa výkonu práce

Detaily o pracovním místě:
Firma: Astron Buildings s.r.o.
Okres Přerov
Pracovní pozice Svářeč - zámečník
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30 000 - 35 000
Nabídka přidána: 6. 10. 2021
Odpovědět na inzerát    5 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Přerov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Svářeč - zámečník ve městě Přerov? Pošlete svůj životopis firmě Astron Buildings s.r.o. ještě dnes.