Svářeč/zámečník
Praha

Náplň práce

Naše firma ROTHLEHNER pracovní plošiny s.r.o. je specializovaným výrobcem nástaveb pracovních plošin na podvozky nákladních aut. Momentálně hledáme další kolegy na pozici zámečník a hydraulikář ve výrobě nástaveb. Pokud jste řemeslně zručný nebo se zkušeností z individuální zámečnické malovýroby, prosím, kontaktujte nás. Vážíme se dobře odvedené práce, kterou umíme nadstandardně ohodnotit.

Náplň práce:
- zámečnické nebo svářečské práce při výrobě nástaveb pracovních plošin na podvozky automobilů

Co požadujeme:
- vyučení v oboru
- samostatnost, flexibilitu, ochotu učit se nové věci
- zkušenosti vítány

Benefity

Co nabízíme:
- práce v Praze 3 min. od nádraží Horní Počernice
- v moderně vybaveném prostředí
- zázemí mezinárodní servisní a prodejní organizace
- možnost uplatnění technických znalostí a nápadů
- dlouhodobou perspektivu a odborný růst
- nadstandardní platové podmínky
- čistění a údržba pracovních oděvů

Předpoklady

- stabilita
- zodpovědnost
- pečlivost

Specializace

strojírenství

Nabízená mzda

- roční bonusy, prémie a zaměstnanecké benefity - jeden týden dovolené navíc/ věrnostní dovolená - stravenkový paušál

Informace o náboru

V případě zájmu zasílejte své životopisy na adresu: nabory@rothlehner.cz nebo volejte na telefonní číslo: 602 289 300 - Marek Tomášek

Detaily o pracovním místě:
Firma: Rothlehner pracovní plošiny s. r. o.
Okres Praha
Odvětví práce Strojní zámečník
Pracovní pozice Svářeč/zámečník
Směnnost práce plný úvazek
Nabízená mzda: - roční bonusy, prémie a zaměstnanecké benefity - jeden týden dovolené navíc/ věrnostní dovolená - s
Nabídka přidána: 26. 11. 2021
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Svářeč/zámečník ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Rothlehner pracovní plošiny s. r. o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Praha - Strojní zámečník
Praha - nejbližší úřady práce