Svářeč v Bavorsku- nadstandartní výdělky

Německo

O nás

Jsme společnost Time Worxx Management GmbH, založená v roce 2018 s cílem poskytovat našemu mateřskému koncernu Albach Maschinenbau AG, vedoucímu rodinnému podniku, a našim dalším dceřiným společnostem ve skupině, dobře školený a kvalifikovaný personál odpovídající požadavkům profilů pracovních míst.

Tato skutečnost nám umožňuje garantovat našim zaměstnancům dlouhodobá a stabilní pracovní místa a také nabízet možnosti postupu v rámci naší firemní skupiny.

Tímto bychom Vás chtěli oslovit osobně a rádi bychom Vás brzy přivítali v našem týmu firemní rodiny Albach Maschinenbau AG.

Aktuálně obasuzejeme 4 volných míst na pozici svářeč

Místo výkonu práce
Vohburg a.d. Donau, Německo

Náplň práce:

Nabízíme práci na německou pracovní smlouvu na pozici svářeč metody CO2. Další pozice ve strojírenství a skladu jsou u nás také k mání - stačí nám napsat. Práce se nachází v Bavorsku v okolí města Ingolstadt a je se zařízeným ubytováním. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat a my se Vám brzy ozveme. Komunikace s nadřízenými bude v českém jazyce.

  • svařování
  • broušení
  • čtení výkresů
  • heftování

Co od Vás očekáváme:

  • Platné svářečské certifikáty
  • Minimálně 2 roky praxe v oboru
  • Čtení výkresů
  • Samostatnost
  • Vlastní automobil a řidičský průkaz
  • Flexibilita
  • Chuť k práci a dobrá nálada

Co Vám můžeme nabídnout:

  • 30 dní dovolené ročně,
  •  Práce s nejnovějšími sváčecími značkami CLOOS a EWM
  •  Ranní a odpolední směna
  • Možnost přesčasů
  • Hruba hodinova mzda 15 Euro
  • Denní diety 20 Euro
  • Příplatek za směny 1,50 Euro
  • Příplatek za normy 2,00 Euro
  • Vanoční prémie
  • Premie na dovolenou po zkušební době
  • Možnost pracovat i v sobotu (9-16h)
  • Příjemný český kolektiv
  • Ubytování zařídíme za Vás ( maximálně do 15km od místa práce )
  •  Ubytování je plně vybavené
  • Provize za každého dalšího pracovníka 200 Euro
  • 6 měsíců zkušební doba, pak pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • V práci je čerstvá káva zdarma
  • V práci se můžete přihlásit na obědy (nehradí firma)
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Zálohy ze mzdy
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště
  • Výhody plynoucí z práce v Německu

Benefity

  • Sickdays
  • Kafetérie
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na ubytování

Detaily o pracovním místě:
Firma: Time Worxx Management GmbH
Lokalita: Práce v Německu
Pracovní pozice: Svářeč v Bavorsku- nadstandartní výdělky
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 3.000 – 4.200 €
Nabídka přidána: 3. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů