Svářeč / svářečka

Semily, Benecko
  • Směnnost: Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání: Nižší střední
  • Počet pracovních míst: 1
  • Pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců: AbsolventyZdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    - Podnikové stravování
    - Zvláštní prémie
    - Jiné výhody (zvýhodněné mobilní volání -možný příspěvek na penzijní připojištění )
  • Požadovaná dovednost:
    - Zkoušky svařování (výhodou)
  • Nabízená mzda: 30 000 Kč/měsíc

vzdělání: vyuč.,SŠ

Společnost DELFI REHAB spol. s r.o., která působí na trhu 30 let, je jedním z předních výrobců komponentů pro zdravotechniku. Tato stabilní firma Vám nabízí možnost stát se součástí úspěšného pracovního kolektivu, a to na pracovní pozici:

Volná pracovní pozice: SVÁŘEČ / SVÁŘEČKA
Firma: DELFI REHAB spol. s r.o.
Pracoviště: Dolní Štěpanice 104, 514 01 Jilemnice, okres Semily
Kontakt: , tel: ;
Pracovní doba: jednosměnný pracovní provoz-pracovní doba 6:00 - 14:30
Pracovní úvazek: plný
Pracovní vztah: hlavní pracovní poměr
Min. stupeň vzdělání: nižší střední odborné, střední odborné s výučním listem
Nástup: IHNED
Mzdové rozpětí: od 30.000 Kč

Charakteristika pracovního místa / náplň práce:
-svařování hliníkových a nerezových materiálů

Požadujeme:
-svářečský průkaz výhodou - nikoliv podmínkou, zaškolíme
-výuční list technického směru - výhodou
-manuální a technickou zručnost
-spolehlivost, zodpovědnost, ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:
-stabilní zázemí úspěšné společnosti
-příspěvek na (vnitropodnikové) stravování
-zvýhodněné mobilní volání
-možný příspěvek na penzijní připojištění
-slevy na firemní produkty
-roční bonus / odměna
-možnost platového růstu
-WiFi připojení ve všech firemních prostorách

V případě zájmu prosím zasílejte životopisy na email: , a my se Vám ozveme v nejbližších dnech nazpět. Pokud budete splňovat výše zmíněné požadavky, potkáme se na osobním pohovoru.

Mapa umístění pracoviště:
Lokalita: Benecko
Pracovní pozice: Svářeč / svářečka
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30 000 Kč
Nabídka přidána: 22. 3. 2024
Odpovědět na inzerát    13 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Benecko - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Svářeč / svářečka ve městě Benecko? Pošlete svůj životopis firmě DELFI REHAB spol. s r.o. ještě dnes.