Upozornění na starší nabídku práce

Prohlížíte si nabídku práce, která je již starší a nemůžeme tak zaručit její aktuálnost.

Podívejte se na novější nabídky práce ZDE.

Svářeč
Pacov

Náplň práce: sestavování a svařování dílů podle výkresové dokumentace a technologických postupů; výroba tlakových nádob a velkokapacitních nádrží, svařování potrubních systémů; kompletace výrobků, zkoušení, případně balen
Požadavky: SŠ se strojírenským vzděláním nebo praxe ve strojírenství nebo příbuzném oboru; čtení výkresů – rozkreslení úhlů, určení místa sváru;, ,,ZK 141“ nebo MIG/MAG - ,,ZK 131/135“; manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost
Nabízíme: příspěvek na dopravu; příplatek na závodní stravování; příspěvek na životní pojištění; možnost ubytování; možnost rozšíření odbornosti v naší svářečské škole, různé certifikáty potřebné pro práci v EU; další sociální výhody dané firemní kulturou; benefity poskytované naší společností