SVÁŘEČ/KA metodou TIG
Kraj Vysočina, Pelhřimov, Pelhřimov

POPIS POZICE:
Jsi svářeč/ka tělem i duší? Hledám zkušené svářeče nerezových plechů!

Náplň práce:
- svařování plechů metodou TIG
- práce s technickou dokumentací a měřidly
- aktivní spolupráce na zlepšování procesů
- participace při inovaci a zavádění nových výrobků

BENEFITY:
- 5 týdnů dovolené
- závodní stravování nebo stravenky
- jazykové kurzy hrazené zaměstnavatelem
- volnočasové benefity

POŽADAVKY:
- platný svářečský průkaz
- čtení výkresové dokumentace
- předchozí zkušenosti se svařováním - alespoň školní praxe
- ochota pracovat ve třísměnném provozu