Supervisor pro restauraci Výtopna

Praha

O nás

PRAHA – VÁCLAVÁK

Restaurace Výtopna v centru Prahy, kterou nemůžete minout. O dobré jídlo a pití se postarají mistři kuchaři, o zábavu 30 digitálně řízených mašinek, 900 metrů kolejí a 5 padacích mostů.

Z patra se pokocháte výhledem na Václavák. Přijďte si s rodinou, přáteli nebo kolegy vychutnat netradiční posezení a skvělé jídlo. Naše vlaky vám až na stůl přivezou voňavé dobroty připravené z lokálních surovin.

S RESPEKTEM K MASU ?

Milujeme čerstvost a poctivost. Proto podporujeme místní farmáře, od kterých odebíráme kvalitní BIO maso. Jednotlivé kusy poté sami bouráme a bezezbytkově zpracováváme, takže přesně víme, z čeho jsou jídla připravena. Zákazníkům dokonce nabízíme možnost osobně porovnat kvalitu masa podle doby zrání a plemene. A co z toho všeho připravujeme? Steaky, hamburgery, tataráky a mnoho dalšího.

Ideální kombinace masa a piva ?

K některým pokrmům to chce pivo těžší, jiné si nejvíc vychutnáte s pivem lehkým a osvěžujícím. My to víme, proto jsme pro vás připravili bohatý pivní lístek s nabídkou z lokálních pivovarů. Také si můžete dát pivo značky Výtopna, které vaříme podle naší vlastní oblíbené receptury. Najít dokonalou kombinaci piva a steaku tak bude snadné. Pokud si nejste jistí, můžete se inspirovat na našich stránkách.

Náplň práce:

Pro náš unikátní koncept restaurace Výtopna, obsluhované modelovou železnicí, hledáme supervisora - vedoucího směny.

Co vás čeká

- vedení týmu lidí

- odpovědnost za chod restaurace v rámci Vaší směny

- aktivní zapojení do provozu

- počítaní tržby

- komunikace se zákazníky

Co od Vás očekáváme:

- pozitivní, pečlivý a zodpovědný přístup

- budeš umět hovořit alespoň anglicky, za další jazyky budeme rádi (italština, ruština, němčina)

- pravidelné 12ti hodinové směny, krátký/dlouhý týden či dle domluvy

Co Vám můžeme nabídnout:

- základní mzdu a odměnu, která bude ve tvých rukou plus podíl na spropitném na denní bázi

- strava na pracovišti samozřejmostí

- prostor k osobnímu růstu a možnost s námi získávat zkušenosti i ze zahraničí (možnost práce také ve Vídni)

Benefity

  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí
  • Občerstvení na pracovišti

Detaily o pracovním místě:
Firma: Railway Restaurant Prague s.r.o.
Lokalita: Praha
Pracovní pozice: Supervisor pro restauraci Výtopna
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 4. 5. 2024
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Praha - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Supervisor pro restauraci Výtopna ve městě Praha? Pošlete svůj životopis firmě Railway Restaurant Prague s.r.o. ještě dnes.