Strojník/ Operátor Výroby

Tábor

O nás

COGEBI a.s. je světovým lídrem ve výrobě průmyslových produktů na bázi slídy, které jsou odolné vůči vysokému napětí, vysokým teplotám a ohni. Naše historie sahá až do roku 1929.

Hledáme nové kolegyně a kolegy, kteří chtějí patřit mezi ODBORNÍKY NA SLÍDU! Jestli máte již zkušenosti s prací ve výrobě, s obsluhou strojů, neváhejte se k nám v Táboře přidat.

Náplň práce:

  • při příchodu do práce si převezmete směnu od kolegy/ně

  • budete obsluhovat výrobní a strojní zařízení, kontrolovat správný průběh výrobního procesu

  • pohlídáte plnění výrobního plánu, kvalitu výroby a budete dodržovat technologické postupy

  • vést evidenci o výrobě

  • realizovat výrobní zakázky

  • budete úzce spolupracovat s mistrem, kontrolou kvality, technologií a dalšími odděleními

  • střediska: papírenské stroje, lakovací stroje a řezací stroje (na některých střediscích je ztížené pracovní prostředí= práce s chemickými látkami/ zátěž sluchu)

  • některé pozice jsou vhodné bohužel jen pro muže (na středisku papírenských strojů): hygienické limity pro hmotnost ručně manipulovaného břemene při občasném zvedání a přenášení (u mužů je to při občasném zvedání a přenášení 50 kg, při častém zvedání a přenášení 30 kg)

Co od Vás očekáváme:

  • v posledních 2-3 letech zkušenosti s prací ve výrobě
  • spolehlivě odvedenou práci v nepřetržitém provozu, 12 hodinové směny (denní 6-18, noční 18-6)
  • manuální zručnost

Na co se můžete těšit:

  • 3 dny placeného povánočního volna na odpočinek a regeneraci,

  • během letních měsíců 14 denní celozávodní dovolená,

  • nadstandardní příplatky do mzdy dle pracoviště,

  • měsíční a pololetní odměny navíc,

  • po zkušební době přispějeme 600 Kč měsíčně na penzijní pojištění,

  • Můj Up - benefitní karta pro zdraví/sport/kulturu/dovolenou ve výši 900 Kč za každé čtvrtletí,

  • občerstvení na pracovišti s dotovaným stravováním (výběr až z 5ti jídel jen za 30 Kč včetně polévky) + firemní kantýna,

  • před naší firmou se vždycky najde místo na zaparkování nebo se k nám pohodlně dostanete i MHD,

  • závodní lékařská péče na pracovišti,

  • vánoční/zdravotní balíčky a další...

Benefity

  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy
  • Lékařská péče
  • Kafetérie
  • Zálohy ze mzdy
  • Příspěvek na sport
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volný čas
  • Příspěvek na spoření / pojištění
  • Příspěvek na dovolenou
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště

Detaily o pracovním místě:
Firma: COGEBI a. s.
Lokalita: Tábor
Pracovní pozice: Strojník/ Operátor Výroby
Směnnost práce fulltime
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 22.000 – 30.000 Kč
Nabídka přidána: 29. 4. 2024
Odpovědět na inzerát    24 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Tábor - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Strojník/ Operátor Výroby ve městě Tábor? Pošlete svůj životopis firmě COGEBI a. s. ještě dnes.