STOLAŘ - TRUHLÁŘ ve výrobě dveří SEPOS Tučapy

Tučapy

Jsme Sepos, rodinná firma, specialista na dveře a zárubně s více jak 30letou tradicí.

Jsme tým, jehož posláním je plnit sny o krásných a funkčních interiérech a společně realizovat ta nejlepší technická i designová řešení dostupná pro každého.

Zabýváme se maloobchodním i velkoobchodním prodejem interiérových dveří, technických dveří, zárubní, kování a příslušenství. Naše síť prodejen čítá 22 prodejních míst v ČR a jednu prodejnu na Slovensku. Jsme finančně zdravou společností s ryze českým kapitálem a máme více než 240 zaměstnanců. Od roku 2008 vyrábíme v našem výrobním závodu v Jihlavě vlastní obložkové zárubně a svou produkcí, která čítá více než 10 tisíc kusů měsíčně, se řadíme mezi nejvýznamnější výrobce v ČR (část výroby směřuje na export). Spolupracujeme s celou řadou evropských dodavatelů, neustále sledujeme aktuální trendy a inovace.

Dynamicky se vyvíjíme a nabízíme VÁM dlouhodobé pracovní uplatnění na pracovišti v Tučapech 50, okres Vyškov, výrobní závod SEPOS, z důvodu rozšiřování týmu.

Máte chuť něčeho dosáhnout a také pozitivní přístup nejen k práci, ale i k životu?

Jste precizní a náročný ve své práci?

Potřebujete vidět smysluplný výsledek své práce?

Potom se těšíme právě na Vás.

Co vás čeká?

Truhlářské práce při výrobě interiérových dřevěných dveří.

Co byste měli mít?

Smysl pro detail, dobrou fyzickou zdatnost a chuť pracovat ve výrobě dveří.

Výhodou bude, pokud budete mít

- vyučení v oboru truhlář nebo silný zájem podpořený praxí v "truhlařině"

- praktické zkušenosti, ale absolventa si rádi zaškolíme :-)

Jsme připraveni Vám nabídnout:

- zaměstnání se zázemím stabilní české rodinné společnosti na dobu neurčitou se zkušební dobou 3 měsíce s možným nástupem ihned po absolvování vstupní lékařské prohlídky nebo dle dohody,

- možnost dalšího kariérního růstu,

- intenzivní zaškolení a další vzdělávání,

- jednosměnný provoz - 40 hodin týdně zajišťovaný v pracovní dny Po - Pá 6:00 - 14:30 hodin,

- moderní pracovní prostředí (nové výrobní haly postavené v roce 2021), kvalitní strojní vybavení a vstřícné kolegy,

- k 15. dni v měsíci Vám na Váš účet připíšeme zajímavou mzdu dle Vašeho výkonu v úkole.

Ukažte nám Vaše kvality a my Vám dáme prostor k jejich realizaci i dalšímu rozvoji!

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Jiná způsobilost

Požadované jazyky

  • Čeština
    (aktivní)

Benefity

  • Závodní stravování
  • Zvláštní prémie
  • Firemní akce
  • Příspěvek na dovolenou
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Výrobky a služby se slevou
  • Zaměstnanecké půjčky
  • Stravenkový paušál

Detaily o pracovním místě:
Firma: SEPOS, spol. s r. o.
Lokalita: Tučapy
Pracovní pozice: STOLAŘ - TRUHLÁŘ ve výrobě dveří SEPOS Tučapy
Směnnost práce Plný úvazek, Zkrácený úvazek
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 27000-32000 Kč
Nabídka přidána: 11. 11. 2023
Odpovědět na inzerát    Buďte první, kdo se na danou nabídku práce přihlásí!
  Přidejte se bezplatně k 84 026 uživatelům.
  • Proč hledat práci na HitPrace.cz?
    Chci se registrovat
    Můžete vybírat z nabídky úřadů práce, dalších portálů práce, agentur i zaměstnavatelů
Tučapy - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici STOLAŘ - TRUHLÁŘ ve výrobě dveří SEPOS Tučapy ve městě Tučapy? Pošlete svůj životopis firmě SEPOS, spol. s r. o. ještě dnes.