Stevard/ka v mezinárodních vlacích – dlouhodobá brigáda (nástup v Praze)
Práce je vhodná pro absolventy a studenty.
Váš pracovní den bude probíhat na cestách v soupravách railjet, ComfortJet a jednotkách Pendolino, kde spojíte cestování s prací v gastronomii u české stabilní společnosti JLV a.s. s dlouholetou tradicí na mezinárodním železničním trhu.
Pracovat budete jako stevard asistent, kdy budete obsluhovat cestující u jejich místa a následně pomáhat vedoucímu stevardovi s obsluhou restauračního vozu s přípravou jídel a nápojů za barem. Při oboustranné spokojenosti Vás časem zaučíme na práci stevarda s minibarem.
Váš pracovní den může být kdykoliv od pondělí do neděle, směny přizpůsobíme vašim možnostem!
Začátek i ukončení Vaší směny bude vždy v Praze, směny máme dvoudenní a jednodenní. Při dvoudenních směnách máte zajištěno ubytování na naše náklady
Budete jezdit na trati směr Brno, Ostrava, Vídeň, Graz.
Požadujeme:
- věk od 18 let
- minimálně vyučení OU/SŠ
- praxe z gastronomie je výhodou, ale ne podmínkou
- prozákaznické vystupování a týmového hráče
- zodpovědnost a dochvilnost
- anglický jazyk minimálně na úrovni A1/A2
- chuť cestovat
- odpovídající zdravotní stav (není možná schizofrenie, epilepsie, více než 5 dioptrií a další).
Nabízíme:
- směny dle vašich možností a volných dnů
- mzdu 150 Kč/h. + cestovní náhrady a zákonné příplatky
- plně hrazený tréninkový program
Co dalšího vám můžeme nabídnout?
- firemní fitness centrum
- firemní ubytovna
- zvýhodněný mobilní paušál
- jídlo a nápoje za zvýhodněnou cenu na směně
Další informace o společnosti, atmosféru, fotografie z provozu i celé firmy se můžete podívat na:
www.jlv.cz nebo www.facebook.com/cdrestaurant
Pro předání podrobnějších informací pořádáme náborové schůzky následované osobními pohovory, budeme rádi, když se nám ozvete.
Zašlete nám svůj profesní ŽIVOTOPIS. Vhodné uchazeče budeme do 5 pracovních dnů kontaktovat.
Požadavky
- Minimální vzdělání: Nižší střední
- Podrobné informace o nabídce práce
Firma: JLV, a.s. Lokalita: Praha Pracovní pozice: Stevard/ka v mezinárodních vlacích – dlouhodobá brigáda (nástup v Praze) Směnnost práce Dohoda o pracovní činnosti, Do Nástup do práce od: IHNED Nabízená mzda: 150-150 Kč Nabídka přidána: 27. 5. 2025
Pracovní pozice aktivní
Zajímavé nabídky práce v okolí:
Práce Stevard/ka v mezinárodních vlacích – dlouhodobá brigáda (nástup v Praze): Často kladené otázky
👉 V jakém městě se nabízí nabídka práce Stevard/ka v mezinárodních vlacích – dlouhodobá brigáda (nástup v Praze)?
Práce je nabízena v lokalitě Praha.
👉 Jaká je nabízená mzda na této pozici?
Nabízená mzda je 150-150 Kč.
👉 Jaká firma nabírá na tuto pozici?
Tato nabídka práce je do firmy JLV, a.s..