Stavební technik
Tišnov

Náplň práce:

Školení a technická podpora zákazníků při práci s materiály MFC, příprava a dohled nad realizací zakázek, organizace dodávek materiálu a služeb, výroba vzorků

Požadujeme:

SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru stavebnictví (vhodné i pro

absolventy). Uživatelská znalost práce na PC. Řidičský průkaz skupiny B, ochota cestovat, samostatnost, pečlivost, časová flexibilita, trestní bezúhonnost.

Nabízíme:

Zázemí stabilní české společnosti s 30letou tradicí. Práce na plný

úvazek. Odpovídající platové ohodnocení 30 – 35 000,-Kč.

Zaměstnanecké výhody – příspěvek na stravování, 4 týdny

dovolené, sick days, zaměstnanecké slevy na výrobky Morfico.

Nástup možný ihned.

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj profesní životopis

na e-mail: petr.baros@morfico.cz nebo volejte 739 079 944

Detaily o pracovním místě:
Firma: MFC - MORFICO s.r.o.
Okres Tišnov
Pracovní pozice Stavební technik
Směnnost práce -
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 30 000 Kč - 35 000 Kč
Nabídka přidána: 14. 1. 2022
Pracovní pozice aktivní
Požadavky na kandidáta
Min. vzdělání Středoškolské
Pracovně právní vztah Plný
Odpovědět na inzerát    14 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Tišnov - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Stavební technik ve městě Tišnov? Pošlete svůj životopis firmě MFC - MORFICO s.r.o. ještě dnes.
Tišnov - nejbližší úřady práce