• Směnnost
    Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    Základní + praktická škola
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Zdravé osoby
  • Nabízené výhody k volnému místu:
    Dovolená navíc

    Zvláštní prémie

    Jiné výhody (příspěvek na stravování, školení, 5 týdnů dovolené, )

  • Požadovaná dovednost:
    Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Nabízená mzda:
    24 000 - 25 000 Kč/měsíc
Stavební dělník
Semily

vzdělání: zák., vyuč.,

Náplň práce:
-stavební práce na opravách mostů, propustků a pozemních staveb dle zadání
-provádění pomocných prací při realizaci stavebních zakázek
-odpovědnost za dodržování předpisů, nařízení, směrnic a zásad BOZP a PO

Požadujeme:
-ZŠ/SOU ideálně v oboru zedník, stavební dělník, tesař případně v jiné profesi
-praxe na stavbách výhodou
-manuální zručnost
-ŘP. sk. B podmínkou
-časová flexibilita
-samostatnost, spolehlivost
-ochota dále se profesně rozvíjet

příspěvek na stravování, školení, 5 týdnů dovolené, kvartální odměny, zdravotní placené volno (až 4 dny/rok), možnost dalšího profesního vzdělávání, příspěvky na penzijní připojištění, pojistka proti škodě způsobené zaměstnavateli, sociální fond

kontakt: e-mailem, telefonicky

Detaily o pracovním místě:
Firma: Silnice LK a.s.
Okres Semily
Pracovní pozice Stavební dělník
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 24 000 - 25 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 27. 6. 2022
Odpovědět na inzerát    51 lidí si již prohlédlo tuto nabídku práce.
Semily - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici Stavební dělník ve městě Semily? Pošlete svůj životopis firmě Silnice LK a.s. ještě dnes.