Upozornění na starší nabídku práce

Prohlížíte si nabídku práce, která je již starší a nemůžeme tak zaručit její aktuálnost.

Podívejte se na novější nabídky práce ZDE.

Stavbyvedoucí elektro, MaR
Benešov

Pracoviště: Benešov,
Náplň práce: příprava a spoluúčast na projektové dokumentaci MaR, po zapracování samostatná tvorba dokumentace
výběrová řízení na dodavatele prací a služeb (poptávky, nabídky, jejich vyhodnocení a objednávky)
koordinace a organizace prací (externích i interních) na staveništi
účast na kontrolních dnech
kontrola kvality a průběhu prací
vedení stavebního deníku
aktivní spoluúčast na zprovozňování systémů MaR
další administrativní a technická činnost, úzká spolupráce s vedoucím oddělení MaR

Požadujeme: SOU / SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru řídící systémy a automatizace včetně elektro pro TZB, způsobilost dle vyhlášky č. 50/78, paragraf 7-8 výhodou, orientaci v technické dokumentaci včetně výkresové dokumentace, schopnost technického vedení a organizace zakázky, časovou flexibilitu, znalost anglického nebo německého jazyka výhodou
řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC (MS Outlook, MS Word, MS Excel, ECS Cad výhodou)

Nabízíme: Dovolená navíc, příspěvek na penzijní připojištění, 13. plat, roční prémie, možnost dalšího sebevzdělání, služební vůz, po roce možnost prodloužení
První kontakt e-mailem