Upozornění na starší nabídku práce

Prohlížíte si nabídku práce, která je již starší a nemůžeme tak zaručit její aktuálnost.

Podívejte se na novější nabídky práce ZDE.

Stavbyvedoucí - dopravní stavby
Hradec Králové, Hradec Králové

Náplň práce:

- z pozice vedoucího stavby řízení staveb dopravního charakteru (komunikace, chodníky, odvodnění)

- ve spolupráci s oddělením přípravy zajištění potřeb stavby (materiál, mechanizace apod.)

- dohled nad dodržováním bezpečnosti ochrany zdraví při práci

- spolehlivost, časová flexibilita, zodpovědnost

Nabídka: Nabídka:

- dlouhodobá perspektiva uplatnění

- příspěvek na stravování

- odborný růst

Požadavky: Zajímavá pracovní nabídka na pozici - Stavbyvedoucí - dopravní stavby!

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na dopravní stavitelství (možnost absolvent)

- řidičský průkaz sk. B

- schopnost vedení týmu pracovníků

- spolehlivost

- časová flexibilita

- zodpovědnost