• Směnnost
    Jednosměnný provoz
  • Min. požadované vzdělání:
    ÚSO (vyučení s maturitou)
  • Počet pracovních míst:
    1

  • Pracovněprávní vztah:
    Pracovní poměr - plný úvazek
  • Vhodnost pracovního místa pro typy zaměstnanců:
    Absolventy
    Zdravé osoby
  • Nabízená mzda:
    25 000 - 35 000 Kč/měsíc
správce webu
Veselí nad Lužnicí

Požadujeme: Kreativní myšlení a vysokou míru samostatnosti, zkušenosti s copywritingem a budováním obsahu, znalost SEO a webové analytiky v praxi, přehled v trendech online marketingu, komunikační a organizační dovednosti, dobrou znalost AJ a RJ, případně jiného jazyka EU
Náplň práce: péče o firemní weby, jejich technická údržba, plnění, SEO optimizace

Detaily o pracovním místě:
Firma: Host-telecom.com, s.r.o.
Okres Veselí nad Lužnicí
Pracovní pozice správce webu
Směnnost práce Jednosměnný provoz
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: 25 000 - 35 000 Kč/měsíc
Nabídka přidána: 6. 10. 2021
Veselí nad Lužnicí - Nabídka práce v okolních lokalitách
Zaujala Vás nabídka práce na pozici správce webu ve městě Veselí nad Lužnicí? Pošlete svůj životopis firmě Host-telecom.com, s.r.o. ještě dnes.
Veselí nad Lužnicí - nejbližší úřady práce