SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU

Olomoucký kraj, Olomoucký kraj

Máte praxi na technické pozici v oboru strojírenství nebo elektro? Jste komunikativní a domluvíte se anglicky?

Mezinárodní společnost, která hledá kolegu na pozici:

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • vedení obchodních případů od zadání do výroby nebo nákupního požadavku, až po dodání zákazníkovi
  • vytváření obchodně-technických nabídek na náhradní díly, údržby a opravy
  • komunikace se zákazníky v obchodní a technické oblasti
  • návrh technických řešení dle požadavků zákazníků

CO POŽADUJEME?

  • VŠ vzdělání technického směru
  • praxi na technické pozici v oboru strojírenství nebo elektro
  • angličtinu na pokročilé úrovni
  • znalost technické dokumentace
  • proaktivní přístup k práci

CO NABÍZÍME?

  • pružnou pracovní dobu
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na dopravu
  • odborné jazykové vzdělávání
  • penzijní připojištění
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • lokalita: Přerovsko

Detaily o pracovním místě:
Firma: AC Jobs, s.r.o.
Okres Olomoucký kraj
Odvětví práce Strojírenství/Automotive
Pracovní pozice SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU
Nástup do práce od: IHNED
Nabízená mzda: neuvedeno
Nabídka přidána: 3. 12. 2019
Zaujala Vás nabídka práce na pozici SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU ve městě Olomoucký kraj? Pošlete svůj životopis firmě AC Jobs, s.r.o. ještě dnes.
Pokud hledáte další podobné nabídky práce, podívejte se na aktuální pracovní místa Olomoucký kraj - Strojírenství/Automotive